Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу
Було проведено засідання методичного об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. У 2020/2021 навчальному році методичне об’єднання вчителів гуманітарного циклу спрямувало роботу на:
- реалізацію єдиної педагогічної теми, над якою працює педагогічний колектив: «Компетентнісний підхід до дітей як умова забезпечення якості освіти та соціалізації особистості» та педагогічної теми методичного об’єднання вчителів гуманітарного циклу: «Компетентнісний підхід до уроку як засіб зорієнтованого навчання на розкриття, розвиток і реалізацію життєвих навичок, потрібних особистості»;
- розвиток творчих здібностей педагогічних працівників, підвищення рівня професійної компетентності, удосконалення рівня самоосвіти педагогів, удосконалення методичного забезпечення уроку.
Вчителі працювали над своїми індивідуальними методичними темами над їх теоретичним та практичним удосконаленням.
Перед педагогами постало чергове непросте завдання – організація продуктивного освітнього процесу дистанційно. Виконання навчальних планів, освітніх програм здійснювалося через соціальні мережі Skype, Viber, Telegram, Net school, Google+, Facebook та інші хмарні сервіси.
Педагоги проводять дистанційно уроки за розкладом, здійснюють іншу організаційну та методичну діяльність: щотижня вчителями МО складаються індивідуальні плани самоосвіти та звіти про виконання тижневих планів.
Згідно плану індивідуальної роботи кожного дня вчителі здійснюють:
1.Моніторинг стану захворюваності учнів класу.
2.Розробку і розміщення завдань з української мови та літератури, історії України, зіноземних мов для учнів 5-10-х класів у соціальних мережах та на вебресурсі закладу освіти.
3.Перевірку виконаних завдань.
5. Підготовку матеріалів для дистанційного навчання на наступний день, на тиждень.
Також щодня в телефонному режимі проводяться індивідуальні консультації для батьків та учнів 5-10-х класів, відбувається обмін досвідом з колегами щодо форм і методів дистанційного навчання учнів.
Протягом даного періоду вчителі переглянули експрес-уроки О.Авраменка,
працювали з матеріалами на інтернет-ресурсах з української мови та літератури, історії України, іноземних мов для урізноманітнення завдань для дистанційного навчання учнів, працювали з фаховою літературою з метою саморозвитку, знайомилися з новинами освіти на сайті МОН України.